Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Slovo školní psycholožky ke studentům končících ročníků

Vážení studenti a studentky závěrečných ročníků,

ráda bych vám vyjádřila svou podporu při přípravě zkoušky. Předcházelo tomu náročné a chaotické období, které snad již končí a naše životy se vrací k normálu a vy konečně víte, termíny a formy konání vašich zkoušek. Závěrečné zkoušky na střední škole jsou důležité mezníky v životě člověka. Mám naprostou důvěru, že všichni máte dobře nakročeno a u zkoušek zpečetíte vše, co jste se při studiu naučili a vše zvládnete nejlépe, jak je jen možné.

Pokud však v některých z vás roste nervozita, neklid a máte ze zkoušek obavy, nedaří se soustředit, můžete mne telefonicky kontaktovat (je možné si takto domluvit osobní nebo online setkání). Zůstat v klidu a dobře se soustředit je pro zvládnutí všech zkoušek života důležité.

Přeji vám všem před i u zkoušek hodně štěstí, odhodlání, odvahu, otevřenou a pozitivní mysl a následně i úspěšný start do další etapy vašeho života.

Mgr. Ludmila Kubjátová

Školní psycholožka ISŠ COP VM

lkubjatova@isscopvm.cz

tel.: 730 136 414