Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Svářečská škola č.13/360

Svářečská škola - kvalifikovaní zkušení pracovníci

Kvalifikovaní zkušení pracovníci

Svářečská škola 13 - 360 je moderní školící středisko, které nabízí širokou škálu kurzů a školení, velmi úzce spolupracuje s Úřadem práce České republiky a řadou významných firem v regionu. Výuku ve školícím středisku zajištují kvalifikovaní a velmi zkušení pracovnící, kterí mají dlouholeté zkušenosti v oblasti svařování, ale také ve vzdělávání dospělých. Svářečská škola je certifikovaná Českou svářečskou společností CWS - ANB.

Přihlášku do kurzu svařování si můžete stáhnout zde

Svářečská škola - historie svářečské školy

Historie svářečské školy

Vzdělávací zařízení byla zřízeno v roce 1985 jako výukové pracoviště pro žáky ISŠ – COP Valašské Meziříčí. Od roku 1990 svářečská škola rozšířila svoji činnost o vzdělávání firemních pracovníků, klientů Úřadu práce, živnostníků apod. Za dobu své činnosti byly učebny i dílny několikrát modernizovány a výukové prostory byly rozšířeny o nová pracoviště. Nyní jsme největší svářečskou školou v okrese Vsetín a nabízíme naprostou většinu svářečských kurzů a zkoušek, které zákazníci v praxi využívají.