Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

DM ISŠ-COP poskytuje v rámci své doplňkové činnosti ubytovací služby organizovaným skupinám dětí, mládeže i dospělých o víkendech a v době školních prázdnin na základě smluvního vztahu (dle občanského zákoníku). O víkendech mimo školní prázdniny poskytuje ubytování maximálně pro 26 ubytovaných, je to limitováno kapacitou, kterou domov mládeže poskytuje žákům v průběhu školního vyučování.

V době hlavních prázdnin v měsíci červenci a srpnu lze domov mládeže využít i pro školní výlety nebo jiné skupiny či jednotlivce i v průběhu pracovního týdne. Vyčleněná ubytovací kapacita je max. 100 lůžek. Je nutné si zajistit ubytování s určitou časovou rezervou na základě zájmu účastníků. Informace vám poskytne telefonem +420 739 739 266, emailem . Ubytovatel poskytuje ubytovaným povlečení lůžkovin, zajišťuje úklidové služby.

Cena za ubytování pro 1 osobu a noc činí 356 Kč, včetně DPH.

K ubytování lze poskytnout i stravovací služby ve školní jídelně. Vhodné pouze pro skupiny od 30 do 100 osob. Cena jídel je smluvní, veškeré informace můžete sjednat osobně, telefonem 571685247, nebo emailem s vedoucí stravování Taťánou Voráčovou. DM ISŠ-COP v době hlavních prázdnin je vhodný i pro různá školení a soustředění, organizátorům můžeme pronajmout za smluvní cenu další prostory (učebny).

Odpovědná osoba

Objednávku ubytovacích a stravovacích služeb o víkendech a prázdninách je třeba zaslat alespoň 20 dnů předem.

Poláchová Eva
Ing. Poláchová Eva ZŘ pro provozně-ekonomický úsek
+420 571 685 223