Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2024/2025

Milí uchazeči, vážení rodiče,

2. kolo přijímacího řízení probíhá obdobně jako kolo 1. Podat si tedy můžete až tři přihlášky (na obory s talentovou zkouškou až dvě přihlášky), a to následujícím způsobem: 

1) podání plně elektronické přihlášky za použití elektronické identity NIA - tento způsob doporučujeme

2) podání pomocí výpisu ze systému

3) podání na papírovém tiskopisu se všemi přílohami

Přestože se může doporučený způsob jevit na první pohled složitě, opak je pravdou. Veškeré velmi srozumitelné návody jsou již plně k dispozici na následujícím odkazu: https://www.prihlaskynastredni.cz/rodice-zaci.html

Podání přihlášky je možné v termínu: 20. - 24. 5. 2024.

Zveřejnění výsledků 2. kola přijímacího řízení: 21. 6. 2024

Termíny konání jednotných přijímacích zkoušek: jednotná přijímací zkouška se ve 2. kole nekoná. Započítám bude uchazečům jejich lepší výsledek jednotné přijímací zkoušky z 1. kola přijímacího řízení. Uchazeč, který v 1. kole nekonal jednotnou přijímací zkoušku, si tedy nemůže podat přihlášku na 4letý maturitní obor (!!!). 

Všem, kteří si zvolí naši školu, děkujeme za projevenou důvěru a přejeme mnoho štěstí v přijímacím řízení. 

POZOR: uchazeči o nástup do vyššího ročníku nevyužívají systém Dipsy. V jejich případě je nutné odevzdat přihlášku v listinné podobě a zřetelně uvést, že se jedná o nástup např. do 2 ročníku.


Přiložené dokumenty