Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Pravidla pohybu ve škole od 1. 9. 2021

Milí žáci, vážení rodiče,

dovolujeme si Vám ve zkratce sdělit pravidla, která platí od 1. 9. 2021 na ISŠ - COP VM:

- Ve společných prostorách všichni nosí ochranu dýchacích cest (roušku nebo respirátor).

- Očkovaní žáci se netestují (nutno předložit certifikát).

- Očkovaní nebo testovaní žáci nemusí mít ve třídách roušky, pouze ve společných prostorách.

- Žák, který není očkován a odmítne screeningové testování, musí mít ochranu nosu a úst po celou dobu pobytu ve škole, i ve výuce, necvičí a bude označen na ruce páskou.

- Žák, který není očkován a ze zdravotních důvodů nemůže nosit ochranu dýchacích cest, je označen na ruce páskou jiné barvy.

- Žák, který není očkován, odmítne testování a ochranu dýchacích cest, je odeslán domů a není mu umožněn přístup do školy.

- V případě odhalení pozitivního výsledku je žák okamžitě odeslán domů (nezletilý žák je umístěn v karanténě a je kontaktován zákonný zástupce, který si žáka odvede domů nebo po jeho souhlasu je žák sám odeslán domů). Kontaktuje svého praktického lékaře, je odeslán na PCR test (sekretariát vydá potvrzení o pozitivním testování antigenním testem).

- Potvrzení o negativním výsledku testu provedeného ve škole si mohou žáci vyzvedávat na sekretariátě školy, v den provádění testování nejdříve od 11:30 hodin.

Předem všem děkujeme za respektování stanovených pravidel.