Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Poděkování za sponzorský dar - Člověk člověku

Vážený pane řediteli,

jak víte, po odchodu ze školy se věnuji práci ve Spolku Člověk člověku Valašské Meziříčí, který již téměř 30 let finančně pomáhá rodinám s postiženými dětmi ve Valašském Meziříčí a okolí. Našimi sponzory jsou převážně místní firmy, ale mnoho darů dostáváme také od soukromých osob. Část peněz získáváme i našimi vlastními aktivitami.

V této „kovidové“ době mají firmy jiné problémy, proto je náš spolek závislý převážně na darech od soukromých osob. Také naše spolkové aktivity jsou téměř zcela pozastaveny. Problémy rodin však zůstávají.

Ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala svým bývalým kolegyním Ing. Blance Ottopalové, Mgr. Bohdaně Skýpalové a Mgr. Petře Mrovcové za finanční příspěvky, které věnovaly na nákup speciální polohovací sedačky pro 8-letou Alenku, která trpí vzácným Rettovým syndromem a je zcela nepohyblivá.

Leonardo da Vinci řekl: „Chval přítele veřejně, ale kárej ho mezi čtyřma očima.“ Bylo by krásné, kdybychom se těmito moudrými slovy dokázali řídit za všech okolností. Jsem nicméně ráda, že jsem si je připomněla dnes, v souvislosti se skutkem zmíněných tří žen, které si pokládám za čest mít za přítelkyně. Proto Vás prosím, abyste tento dopis zveřejnil na webových stránkách vaší školy, protože konkrétní pomoc pro potřebného člověka si zaslouží úctu nás všech.

Děkuji Vám za pochopení a laskavost.

Se srdečným pozdravem

Ing. Milena Michalíková

místopředsedkyně Spolku Člověk člověku Valašské Meziříčí