Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Nový informační systém EduPage

Vážení žáci, vážení rodiče (zákonní zástupci), od 1. 2. 2019 přechází škola na nový informační systém EduPage. Původní informační systém SAS (iSAS) se tímto dnem přestává používat. Veškeré informace o svém studiu (o studiu Vašich dětí) můžete nyní sledovat na adrese isscopvm.edupage.org. Přihlašovací údaje do systému byly rozeslány všem žákům i rodičům na odevzdané mailové adresy. Je tedy zřejmé, že žáci, případně rodiče, kteří třídním učitelům neodevzdali své adresy, momentálně žádné informace o účtu neobdrželi. Pokud máte o zřízení účtu zájem, kontaktujte třídní učitele. K získání informací o studiu je možné využít i mobilní aplikaci EduPage, kterou lze instalovat přímo z Obchod Play na mobilních telefonech (trabletech) se systémem Android. Přihlašovací údaje jsou stejné jako na výše zmíněné adrese.

Věříme, že tímto krokem pomůžeme k ještě lepší komunikaci mezi školou a Vámi. Nechť Vás EduPage obdarovává samými pozitivními informacemi ;-)