Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Informace ředitele školy k mimořádnému opatření

Vážené a milé kolegyně, kolegové, žáci,
dnešním dnem, dle nařízení vlády ČR, byla uzavřena škola pro přímou výuku. Nejedná se však o přerušení práce učitelů a ani žáků. Chci ubezpečit všechny, hlavně žáky a rodiče, že škola nastavila taková pravidla a postupy, aby výuka a zvláště příprava na maturity a JZZZ mohla probíhat jinou formou v domácím prostředí.
Chci požádat žáky, aby denně sledovali vnitřní informační systém Edupage, který bude hlavním nástrojem zadávání studijních materiálů a kontrolních testů. Denně si udělejte čas ke samostudiu, neboť látka a informace, které budou zadány, budou i vyžadovány.
Uzavření školy a její standardní činnosti jsou až do odvolání vládou ČR. Nevíme tedy, jak dlouho bude tato forma výuky trvat. Apeluji na Vaši zodpovědnost a samostatnost. Jen tak společně zvládneme toto nepříjemné období. Pevně v to a ve Vás věřím.
V současné době nemám informaci, že by někdo za školy měl zdravotní problémy způsobené COVID-19. Pokud se situace u některého z Vás změní, prosím, okamžitě mě informujte. Kontakty jsou připojeny pod tímto sdělením.
Přeji Vám i Vašim blízkým pevné zdraví a těším se na osobní setkání se všemi opět ve škole.

S pozdravem

Mgr. Petr Pavlůsek
+420605104735
ppavlusek@isscopvm.cz