Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Informace k nástupu 1. 9. 2021

Milí žáci, vážení rodiče,

vzhledem k blížícímu se začátku školního roku si Vás dovoluji informovat o procesu testování na začátku školního roku:

Testování bude probíhat v celkem 3 vlnách - 1., 6. a 9. 9. a bude prováděno antigenními samotesty jak jsou žáci už zvyklí. Testování se netýká žáků po kompletní vakcinaci (14 od dokončení), žáků po prodělaném COVIDu, popř. těch, kteří mohou prokázat, že byli testováni jinde (musí být předloženo písemné potvrzení).

Prosím tedy ty žáky, kteří dokončili vakcinaci, aby mi přes Edupage nebo na email mrejdova@isscopvm.cz zaslali certifikát o očkování.

Od začátku školního roku je možné se v budově školy - společných prostorách - pohybovat pouze s ochranou dýchacích cest - rouškou či respirátorem (netýká se výuky ve třídách). Pokud se žák odmítne testovat, nedoloží očkovací certifikát ani jiné potvrzení o negativním testu, je nutné, aby měl po celou dobu pobytu ve škole - i ve vyučování - nasazen respirátor.

Nástup u 2., 3. a 4. ročníků je tradičně v 7:45 - prosím opět všechny žáky, aby ukázněně počkali na třídního učitele, který si je před vstupem do školy vyzvedne.

První ročníky nastupují v 8:30 hodin - také Vás prosím o vyčkání před budovou školy, kde budete vyzvednuti třídními učiteli.

Zde se nachází instruktážní video MŠMT, kde zjistíte, jak se při testování testy značky Genrui postupuje: https://www.youtube.com/watch?v=M8e1LDk5bt4

Děkujeme všem za spolupráci a přeji krásný zbytek prázdnin.