Výsledky kvízu „English speaking countries“

Výsledky kvízu „English speaking countries“ 19 Bře

První týden v březnu se žáci teoretické výuky v hodinách AJ zúčastnili soutěžního kvízu s názvem English speaking countries, který prověřil jejich obecné znalosti v dané oblasti. Kvíz obsahoval 20 otázek z okruhů The United Kingdom, the USA, Canada, Australia s celkovým počtem 38 bodů. Soutěžící odpovídali ve skupinách dvou až čtyř studentů, které si sami vytvořili. První tři skupiny s nejlepšími výsledky jsou tyto:

1. ES3-Gabriel Kadlík, Ondřej Skořepa, Lukáš Veh 31 bodů

2. M3A-Vítězslav Plandor, Filip Marek, Jaroslav Policar 26 bodů

3. M4A-David Střelecký, Filip Kucharz 22 bodů

Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast. Na vítěznou skupinku čeká drobné ocenění, které si převezmou v hodině AJ.