Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NANEČISTO

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NANEČISTO 04 Bře

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NANEČISTO 

Možnost setkat se s personalisty z různých firem a vyzkoušet si opravdový pracovní pohovor připravila již po šesté Integrovaná střední škola ve Valašském Meziříčí pro žáky všech oborů končících ročníků.  Výběrové řízení probíhalo ve třech dnech 12. až 14. února letošního roku. Cílem této akce je připravit žáky na reálný pracovní pohovor a zvýšit tak jejich šance na trhu práce.  

Výběrového řízení se zúčastnili zástupci 15 firem PWO Czech Republic a.s., CS CABOT, spol. s.r.o., ROBE lighting, s.r.o., SSI Schäfer s.r.o., Behr Bircher Cellpack BBC Czech  s.r.o., Deza a.s., HOTEL RAJKA s.r.o., H&B delta, s.r.o., SCHOTT Valašské Meziříčí s. r. o., ON Semiconductor, PEKÁRNA ANEŽKA, PEKÁRNA LEŠŇANKA s.r.o., MP KRÁSNO, A. S., GASTROPRODUKT, PENZION STARÉ ČASY.  

Jednotlivé komise tvořili personalisté výše uvedených firem a učitelé školy. Žáci prokazovali u pohovorů své odborné znalosti a dovednosti. Část pohovoru probíhala v anglickém jazyce. V závěru pak každý žák dostal od personalistů zpětnou vazbu, nakolik by u reálného pracovního pohovoru uspěl. Komise zhodnotily u každého žáka vypracování předložené dokumentace, tj. životopisu a motivačního dopisu, vystupování a prezentaci sebe samotného. Při slavnostním ukončení každého dne jednotliví personalisté vybrali nejúspěšnějšího uchazeče a odměnili ho malou pozorností. 

Akce byla velmi pozitivně hodnocena jak zástupci firem, tak i samotnými žáky. Velké poděkování za spolupráci patří všem zástupcům firem, kteří s vysokou profesionalitou, precizností a vstřícným přístupem vytvořili podmínky pro simulování situace výběrového řízení. 

 Lenka Paprstkářová , Jaroslava Nováková Přiložené fotografie