Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Výběrové řízení nanečisto

Výběrové řízení nanečisto 02 Bře

Možnost setkat se s personalisty z různých firem a vyzkoušet si opravdový pracovní pohovor připravila již po sedmé  Integrovaná střední škola ve Valašském Meziříčí pro žáky všech oborů končících ročníků.  Výběrové řízení probíhalo ve dnech 25. až 27. února letošního roku. Cílem této akce je připravit žáky na reálný pracovní pohovor a zvýšit tak jejich šance na trhu práce. Výběrového řízení se zúčastnili zástupci firem:  Baur Formschaumtechnik s.r.o., CIE PLASTY CZ. s.r.o., Deza a.s., GastroProdukt - Jan Peroutka, MP Krásno, a.s.,   

ON Semiconductor Czech Republic, s. r. o., OPOP spol. s r. o., Pekárna Anežka, Penzion Na kraji lesa,  PWO Czech Republic a.s., ROBE lighting, s.r.o., Restaurace & penzion Staré Časy,  SERVIS CLIMAX a.s. , SCHOTT Valašské Meziříčí a SSI Schäfer s.r.o.

Pozvánku k účasti na tuto akci přijaly i pracovnice Úřadu práce Bc. Renata Dorňáková a  paní Kateřina Pončíková.  

 Jednotlivé komise tvořili personalisté výše uvedených firem a učitelé školy. Studenti prokazovali u pohovorů své odborné znalosti a dovednosti. Část pohovoru probíhala v anglickém jazyce. V závěru pohovoru každý žák dostal od personalistů zpětnou vazbu, nakolik by u reálného pracovního pohovoru uspěl. Komise zhodnotily vypracování předložené dokumentace – životopis a motivační dopis, vystupování, prezentaci sebe samotného. Při slavnostním ukončení každého dne jednotliví personalisté vybrali nejúspěšnějšího uchazeče a odměnili ho malou pozorností.  

Akce byla velmi pozitivně hodnocena jak zástupci firem, tak i samotnými žáky.  

Velké poděkování za spolupráci patří všem zástupcům firem, kteří s vysokou profesionalitou, precizností a vstřícným přístupem vytvořili podmínky pro simulování situace výběrového řízení. Ještě jednou díky za váš čas a těšíme se na budoucí setkání.  

 Lenka Paprstkářová a Jaroslava Nováková  

 Přiložené fotografie