Výstava praktických maturitních prací

Výstava praktických maturitních prací 24 Dub

Dne 20.4.2023 se konala ve vestibulu školy, v rámci posledního praktického vyučování žáků M4A oboru Mechanik elektrotechnik, výstava jejich praktických maturitních prací, a to jak pro své vrstevníky, pedagogy, tak i veřejnost, aby se tak pochlubili svými výsledky. A protože nejeden výrobek byl audio zesilovač, tak o hudbu nebyla nouze, a některým žákům i učitelům to nedalo klidu, a dokonce si i zatancovali. Akci lze tak hodnotit za velmi úspěšnou. Žáky pak dále čeká 9.května obhajoba této praktické maturitní práce, tak jim závěrem přejme, ať jim vše úspěšně dopadne a mají jen to nejlepší hodnocení.