VÁNOČNÍ TURNAJ V SÁLOVÉ KOPANÉ

VÁNOČNÍ TURNAJ V SÁLOVÉ KOPANÉ 03 Led

Ve čtvrtek 22.12. 2023 se uskutečnil na naší škole „Vánoční turnaj v sálové kopané o Pohár ředitele školy“

Do tohoto turnaje se zapojili vybraní žáci z jednotlivých ročníků a to jak hoši, tak i děvčata.

Turnaj se hrál systémem každý s každým, takže si všichni dostatečně zahráli.

Lídrem turnaje bylo od začátku družstvo žáků druhého ročníku. Výkony všech týmů byly velmi vyrovnané, nicméně druháci potvrdili roli favorita a s přehledem celý turnaj vyhráli.

Odměny a putovní pohár jim byl předán ředitelem školy.

Chci všem účastníkům poděkovat za obrovské nasazení a budeme se všichni těšit na další sportovní klání na naší škole.

Mgr. Zdeněk Vinklárek, uč. TV