Výběrové řízení nanečisto

Výběrové řízení nanečisto 22 Bře

Pro studenty končících ročníků maturitních oborů se podařilo zorganizovat projekt Výběrové řízení nanečisto.

Úkolem studentů bylo připravit se na výběrové řízení, které vycházelo z požadavků spolupracujících podniků.

Vypracování životopisu, motivačního dopisu, získat informace o nabízené pracovní pozici a připravit se na pracovní pohovor vyžadovalo určitý čas, snahu a píli, kterou do přípravy museli uchazeči vložit.

Cílem této akce je připravit žáky na reálný pracovní pohovor a zvýšit tak jejich šance na trhu práce. Výběrového řízení se zúčastnili zástupci firem: Deza a.s., GastroProdukt - Jan Peroutka, ON Semiconductor Czech Republic, s. r. o.,ROBE lighting, s.r.o., SERVIS CLIMAX a.s. a SSI Schäfer s.r.o.

Velké poděkování za spolupráci patří všem zástupcům firem, kteří s vysokou profesionalitou, precizností a vstřícným přístupem vytvořili podmínky pro simulování situace výběrového řízení.