Turnaj ve florbalu hoši – okrskové kolo

Turnaj ve florbalu hoši – okrskové kolo 08 Lis

Dne 7. 11. 2023 se uskutečnil turnaj v florbalu chlapců, mezi valašsko-meziříčskými školami. Pořadatelem byla Obchodní akademie ve Valašském Meziříčí.

Do turnaje se kromě naší školy přihlásilo ještě pořádající OA, SPŠ stavební a škola pro sluchově postižené žáky ve Valašském Meziříčí.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a již od prvního zápasu bylo jasné, které školy se střetnou o celkové vítězství v turnaji.

Výkony všech družstev byly velmi dobré, nicméně prosazovala se hlavně družstva, která měla ve svých řadách florbalisty z místních klubů.

V posledním zápase prokázali naši žáci obrovskou bojovnost. Neskutečným nasazením dokázali v posledních dvaceti vteřinách otočit nepříznivý stav utkání se školou pro sluchově            postižené žáky a tím si zajistili v turnaji krásné třetí místo. Postupujícím, do okresního kola se tak stala pořádající OA Valašské Meziříčí.

Chci všem zúčastněným žákům poděkovat za obrovskou bojovnost a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Zdeněk Vinklárek, uč. TV