TURNAJ VE FLORBALU

TURNAJ VE FLORBALU 20 Pro

Posledním předvánočním sportovním kláním byl turnaj ve florbalu družstev, „O putovní pohár ředitele školy“. Ten jsme odehráli ve středu 18.12.2019 a zúčastnilo se jej rekordních 10 družstev, které čítaly dohromady téměř 80 sportovců.  Turnaje se zúčastnila družstva napříč všemi ročníky a nechyběly ani dívky, jejichž výkony se v mnoha případech směle vyrovnaly chlapeckým.   Celý turnaj probíhal za bouřlivé atmosféry a povzbuzování zaplněných tribun. Do odpoledního boje o „bednu“ se probojovala družstva M3A, S3, ES1 a M1A. Celé semifinále i finále mělo napínavý průběh a pomyslná štěstěna se v posledním utkání přiklonila na stranu chlapců z M3A, kteří celý turnaj vyhráli bez jediné porážky.

Stříbrnou medaili po vyrovnaném boji získala třída M1A, bronz ES1 a nepopulární „bramboru“- S3.

Všichni sportovci bojovali s maximálním nasazením a užili si krásnou předvánoční atmosféru v duchu sportu a pohybu.