Turnaj v sálové kopané – okrskové kolo

Turnaj v sálové kopané – okrskové kolo 16 Bře

Dne 14. 3. 2023 se uskutečnil turnaj v sálové kopané mezi valašsko-meziříčskými školami. Pořadatelem byl již tradičně p. Špůrek a Střední průmyslová škola stavební.

Do turnaje se kromě naší školy přihlásilo ještě Gymnázium FP, Obchodní akademie a pořádající SPŠ stavební.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a o postupu tedy rozhodovaly i ty nejmenší maličkosti.

Výkony všech družstev byly velmi vyrovnané a na vysoké sportovní úrovni.

Do posledního zápasu nebylo jasné, které družstvo postoupí do okresního přeboru a přesto, že naši žáci podali výborný výkon, o postupu Gymnázia FP rozhodla jediná branka v posledním utkání. V turnaji jsme se umístili na krásném druhém místě.

Chci všem zúčastněným žákům poděkovat za vzornou reprezentaci.

Mgr. Zdeněk Vinklárek, uč. TV