Turnaj v kopané o „POHÁR PŘÁTELSTVÍ“

Turnaj v kopané o „POHÁR PŘÁTELSTVÍ“ 21 Čvn

Dne 16. 6. 2023 se uskutečnil turnaj v kopané O „pohár přátelství“, který uspořádal p. učitel Blabla z Gymnázia Františka Palackého ve Valašském Meziříčí.

Turnaje se kromě pořádajícího gymnázia a naší školy, zúčastnilo ještě Gymnázium Rožnov p. Radhoštěm a Gymnázium Šahy ze Slovenské republiky.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a o postupu tedy rozhodovaly i ty nejmenší maličkosti.

Výkony všech týmů byly velmi vyrovnané, nicméně vše probíhalo v duchu fair-play.

Teprve v posledním zápase se rozhodlo o konečném druhém místě našich chlapců, kteří si zaslouží poděkování za maximální nasazení.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci.

Mgr. Zdeněk Vinklárek, uč. TV

Přiložené dokumenty