Turnaj v basketbalu hoši – okrskové kolo

Turnaj v basketbalu hoši – okrskové kolo 17 Říj

Dne 16. 10. 2023 se uskutečnil turnaj v basketbalu chlapců, mezi valašsko-meziříčskými školami. Pořadatelem byla SPŠ stavební ve Valašském Meziříčí.

Do turnaje se kromě naší školy přihlásilo ještě pořádající Gymnázium FP, Obchodní akademie a SPŠ stavební Val. Meziříčí.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a o pořadí družstev rozhodovala hlavně sehranost a dobře zvládnuté herní činnosti.

Výkony všech družstev byly velmi dobré a prosazovala se hlavně družstva, která měla ve svých řadách basketbalisty z místních klubů.

V posledním zápasu se rozhodlo, že jsme obsadili čtvrté místo.

Postupujícím, do okresního kola se tak stalo pořádající Gymnázium FP ve Valašském Meziříčí.

Chci všem zúčastněným žákům poděkovat za snahu a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Zdeněk Vinklárek, uč. TV