Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Svatomartinská husa

Svatomartinská husa 09 Pro

Na naší škole se 19. 11. 2019 uskutečnil projektový den s názvem Svatomartinská husa. Žáci oboru Gastronomie ze třídy M2A si mohli vyzkoušet přípravu slavnostního pokrmu a slavnostních tabulí. Na přípravě se podíleli i naši přátele ze Střední odborné školy obchodu a služieb Martin. Žáci z partnerské školy nám zaslali své recepty, které se vztahovaly k jejich typickému jídlu podávaný v tento slavnostní den. Naši žáci připravili jednotlivé chody s různými přílohami pro jednotlivé kraje, sestavili slavnostní tabuli a zároveň si připomenuli tradice vztahující se k danému svátku. Přiložené fotografie