Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Sportovní kurz III. ročníků

Sportovní kurz III. ročníků 03 Říj

     Ve dnech 18.9. – 21.9. 2023 a 22.9. – 27.9. 2023 se uskutečnily dva cykly sportovního kurzu pro III. ročníky naší školy.

     Kurzu se zúčastnilo více než sedmdesát našich studentů, kterým byly v rámci těchto čtyřech dnů nabídnuty možnosti výběru ze čtyř aktivit.

     Kromě turistiky, která byla náplní každého dne, byla na výběr cykloturistika (Rožnov a okolí), paintball (Lhotka n.B.), plavání (Val.Meziříčí) nebo Zbrašovské jeskyně a Hranická propast.

     Počasí nám po celou dobu kurzu bylo nakloněno a tak měli všichni účastníci možnost si vychutnat krásu našeho blízkého okolí.

      Účast na těchto činnostech, byla pro mnohé možností, vyzkoušet si něco nového, zažít nové prostředí a užít si příjemné prostředí společně s kolektivem třídy.

      Celý kurz proběhl bez závažnějších kázeňských přestupků. Chci poděkovat nejen žákům, ale hlavně jejich třídním učitelům, kteří tak měli jedinečnou příležitost vidět své třídy v novém             

     prostředí a v nových situacích.

     Mgr. Zdeněk Vinklárek, uč. TVPřiložené fotografie