Sportovní kurz III. ročníků

Sportovní kurz III. ročníků 03 Říj

Ve dnech 18.9. – 21.9. 2023 a 22.9. – 27.9. 2023 se uskutečnily dva cykly sportovního kurzu pro III. ročníky naší školy.

Kurzu se zúčastnilo více než sedmdesát našich studentů, kterým byly v rámci těchto čtyřech dnů nabídnuty možnosti výběru ze čtyř aktivit.

Kromě turistiky, která byla náplní každého dne, byla na výběr cykloturistika (Rožnov a okolí), paintball (Lhotka n.B.), plavání (Val.Meziříčí) nebo Zbrašovské jeskyně a Hranická propast.

Počasí nám po celou dobu kurzu bylo nakloněno a tak měli všichni účastníci možnost si vychutnat krásu našeho blízkého okolí.

Účast na těchto činnostech, byla pro mnohé možností, vyzkoušet si něco nového, zažít nové prostředí a užít si příjemné prostředí společně s kolektivem třídy.

Celý kurz proběhl bez závažnějších kázeňských přestupků. Chci poděkovat nejen žákům, ale hlavně jejich třídním učitelům, kteří tak měli jedinečnou příležitost vidět své třídy v novém

prostředí a v nových situacích.

Mgr. Zdeněk Vinklárek, uč. TV