Snídaně od snídaně

Snídaně od snídaně 08 Pro

V rámci pořadu Snídaně s Novou je každý den ráno v této adventní době odměněno několik kolektivů. Mezi vybrané kolektivy patřil i náš úsek potravinářského odborného výcviku. Dne 7. 12. 2020 nás navštívil realizační tým televize Nova a odměnil nás v rámci akce „Snídaně od snídaně“ za online výuku ve 2. vlně koronaviru. Odměnu věnovala místní firma MP Krásno a. s.

Za přivezené dárky děkuje kolektiv učitelů pod vedením Dagmar Zetkové

Tento podnět poděkovat prostřednictvím TV NOVA vyšel. Byť jsme se dnešní ráno bavili o skupině učitelů potravinářských oborů myslím si, že mohu říct, že poděkování si zaslouží všichni učitelé i žáci, kteří tuto nelehkou formu distančního vzdělání zvládají. Doplnil ředitel školy Mgr. Petr Pavlůsek