Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Sladká exkurze třídy PC 2

Sladká exkurze třídy PC 2 05 Pro

Dne 19.10.2022 početná skupinka cukrářek třídy PC 2 z Integrované střední školy ve Valašském Meziříčí vyrazila v doprovodu p. učitelky V. Konečné získat novou motivaci a nápady do soukromé zákuskárny Mňam_by_Kami ve Vsetíně. Už při vstupu do cukrárny jejich pohledy zamířily na velkou prosklenou vitrínu plnou dobrot. A někdo už měl jasno: „Likérovou špičku!“ Některé z nás postávaly před vitrínou a bylo vidět, jak jim oči přecházejí nad tím výběrem. Na svoje si přišla každá z nás. Ať už to byla zmiňovaná špička, trubička, velký dort s ovocem Paní majitelka Kamila Škývarová nás přijala velmi mile a vstřícně, nešetřila úsměvy ani ochotou. I v dnešní době moderních technologií bylo na první pohled vidět, že stále dbá hlavně na kvalitu surovin a to zejména na kvalitní čokoládu, smetanu, máslo a také různé druhy sušeného ovoce a kvalitního koření. Jejím zákuskům, dezertům i dortům v moderním duchu nechybělo precizní zpracovaní. Pro nás všechny návštěva znamenala obrovskou inspiraci a motivaci. Pomyslnou třešničkou na byla ochutnávka výrobků u šálku dobrého čaje, a to zcela zdarma. Příjemné posezení zpestřila paní majitelka vzpomínkami na začátky svého podnikání.

Chvíle relaxace, příjemné konverzace a dobrot si všechna děvčata užila a určitě návštěvu cukrárny zopakují.Přiložené fotografie