Projektové dopoledne – „ Základy zdobení perníků „

Projektové dopoledne – „ Základy zdobení perníků „ 05 Pro

Dne 29. listopadu 2022 se dívky ze třídy PC 2 Integrované školy ve Valašském Meziříčí zúčastnily projektového dopoledne, jehož náplní bylo zdobení vánočních perníčků pod vedením paní učitelky Konečné. Vůně, která se linula po škole, připomněla, že Vánoce již „ klepou na dveře“. To, co se ze začátku zdálo nemožné vytvořit, se nakonec velmi vydařilo a práce děvčata velmi bavila. Pro různé techniky zdobení se naše cukrářky nechaly inspirovat u paní učitelky Konečné, která je v tomto oboru naprostým profesionálem. Těšíme na další setkání, které bude patřit zdobení perníkových chaloupek.