Projekt "Spolu za zážitkem"

Na začátku listopadu loňského roku absolvovali žáci naší školy zážitkový program konaný pod záštitou MŠMT. Projekt nesl název "Spolu po Covidu" a byl zaměřen na kolektivy, které byly v loňském školním roce zasaženy distanční výukou. Celkem čtyři třídy 1. a 2. ročníků strávili tři dny na Hájence v krásném prostředí Semetína. Pod vedením střediska volného času ALCEDO Vsetín žáci absolvovali aktivity zaměřené na podporu důvěry, rozvoj komunikace a vytváření pocitu sounáležitosti v kolektiv, osobnostně sociální rozvoj a globální výchovu. Akce měla pro všechny zúčastněné pozitivní přínos a setkala se s velkým nadšením ze strany žáků i učitelů.

PaedDr. Vendula Konečná