Projekt Erasmus+ na ISŠ - COP

Projekt Erasmus+ na ISŠ - COP 10 Lis

Žáci ISŠ-COP se v říjnu zúčastnili dvou týdenní stáže ve španělské Valencii. Bylo vybráno 14 studentů z oborů Kuchař-číšník, Mechanik elektrotechnik, Mechanik strojů a zařízení a Chemik- operátor. Studenti pracovali samostatně nebo po dvou v místních firmách, vždy s vazbou na jejich profesní zařazení. Komunikace, práce v mezinárodních týmech a orientace v jiných pracovních prostředích byla hlavní náplní pracovní stáže. Ve volném čase a o víkendu navštěvovali historické části města, muzea, pláže, výlet do města Calp, vodopády Fuentes de Algar a mnoho dalších zábavných aktivit. Žáci zodpovědným přístupem splnili cíle projektu a jejich mladší spolužáci se mohou již dnes těšit na pokračování projektu, jehož další aktivitou je mobilita v květnu 2023.