Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Program Edison na naší škole

Program Edison na naší škole 27 Úno

V týdnu 24.2.- 1.3. 2020, naši školu navštíví Brian Alfredo z Indonésie a Zihan Sarah Geng, původem z Číny. V rámci projektu EDISON, zprostředkovaného partnerskou organizací AIESEC Zlín, budou na naší škole týden působit v hodinách anglického jazyka, nejen ve třídách maturitních a učňovských studijních oborů, ale zapojí se také do výuky Intenzivního kurzu angličtiny.

Hlavním cílem projektu je poskytnout našim studentům příležitost využít své jazykové dovednosti v reálných situacích a také se blíže seznámit s kulturou a tradicemi zemí, ze kterých Brian a Zihan pocházejí.
Přiložené fotografie