Program Edison na naší škole

Program Edison na naší škole 27 Úno

V týdnu 24.2.- 1.3. 2020, naši školu navštíví Brian Alfredo z Indonésie a Zihan Sarah Geng, původem z Číny. V rámci projektu EDISON, zprostředkovaného partnerskou organizací AIESEC Zlín, budou na naší škole týden působit v hodinách anglického jazyka, nejen ve třídách maturitních a učňovských studijních oborů, ale zapojí se také do výuky Intenzivního kurzu angličtiny.

Hlavním cílem projektu je poskytnout našim studentům příležitost využít své jazykové dovednosti v reálných situacích a také se blíže seznámit s kulturou a tradicemi zemí, ze kterých Brian a Zihan pocházejí.