Pohár Linde

Pohár Linde 30 Dub

Pohár Linde

Také tento rok se nám podařilo dosáhnout vynikajícího výsledku na 23. ročníku Zlatého poháru Linde. Konkurence na této mezinárodní soutěži ve svařování bývá tradičně mimořádná. Byli přítomni soutěžící z pěti zemí a jen z České republiky se klání zúčastnilo 92 žáků. Naši školu skvěle reprezentoval student 4. ročníku, oboru Mechanik strojů a zařízení- Filip Zetek. Svým perfektním výkonem obsadil 2. místo a to se stejným počtem bodů, jako vítěz soutěže. Na vynikajícím umístění má svůj podíl také učitel odborného výcviku Rostislav Otáhal. Oběma jmenovaným za skvělý výkon děkujeme.