OKRSKOVÉ KOLO VE FOTBALE CHLAPCŮ

OKRSKOVÉ KOLO VE FOTBALE CHLAPCŮ 19 Říj

Ve středu 18.10. 2023 se uskutečnilo okrskové kolo ve fotbale chlapců, kdy naše škola byla současně i pořadatelem. Turnaj probíhal na umělé trávě stadionu TJ Valašské Meziříčí.

Kromě naší školy se této sportovní akce zúčastnila SPŠ stavební, Obchodní akademie ve Valašském Meziříčí a Gymnázium FP Valašské Meziříčí.

Turnaj se hrál systémem každý s každým.

Výkony všech týmů byly velmi vyrovnané, o čemž svědčil stejný počet bodů u třech družstev, po odehrání všech zápasů. O konečném pořadí pak rozhodovaly vzájemné zápasy, kdy bylo opět vše vyrovnané. Konečné pořadí pak určil větší počet vstřelených branek a tady nám bohužel, uteklo vítězství v turnaji o jedinou branku.

Přesto, chci všem chlapců poděkovat za krásný výsledek i perfektní reprezentaci naší školy.

Budeme věřit, že příště nám bude štěstěna více nakloněna.

Mgr. Zdeněk Vinklárek, uč. TV