OKRSKOVÉ KOLO V BASKETBALU ŽÁKŮ

OKRSKOVÉ KOLO V BASKETBALU ŽÁKŮ 13 Říj

Dne 11.10. 2022 se uskutečnil turnaj v basketbalu středních škol okrsku Valašské Meziříčí a zúčastnila se jej čtyři družstva.

Organizátorem byla střední průmyslová škola stavební a turnaj se odehrál systémem „každý s každým“, který je nejvíce spravedlivý, ale zároveň pro účastníky hodně fyzicky náročný.

Po čtyřech hodinách urputných bojů, zvítězilo družstvo Gymnázia Valašské Meziříčí.

Naši žáci se ve velké konkurenci neztratili a jedním vítězstvím a dvěma prohrami se umístili na krásném třetím místě.

Možnost porovnat si síly, basketbalové umění i setkání s novými kamarády byly hodnoty, které určitě všem účastníkům zůstanou dlouho ve vzpomínkách.

Mgr. Zdeněk Vinklárek, uč.TV