Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

OKRESNÍ FINÁLE VE FLORBALU CHLAPCŮ

OKRESNÍ FINÁLE VE FLORBALU CHLAPCŮ 02 Bře

Výsledek, ve který věřil málokdo, je na světě!!! 

Po překvapivém vítězství v okrskovém kole ve florbalu žáků, se nám podařilo zvítězit i v okresním kole v Rožnově pod Radhoštěm. 

 Turnaj se uskutečnil 25.2.2020 ve SŠIEŘ a nastoupila proti sobě nejlepší družstva z okrskových kol - Gymnázium Vsetín, Gymnázium Rožnov, SŠIEŘ Rožnov a ISŠ COP VM. 

 Jak se dalo předpokládat, všechny zápasy byly velmi vyrovnané a napínavé do poslední vteřiny. Rozhodovaly drobnosti, štěstěna a hlavně obrovské nasazení, kterého naši chlapci předvedli neuvěřitelné množství.  

  Po právu si tak odvážejí vítězství v turnaji a postup do krajského finále, které se uskuteční 17.3.2020 v Uherském Brodě. 

  Chci všem, kteří se na tomto výjimečném úspěchu podíleli poděkovat a popřát do dalších bojů v krajském kole hodně sportovním úspěchů a příjemné zážitky z tohoto krásného sportu. 

  Tým: Jakub Suchý, Prokop Rajnoch, Jan Jiránek, Jakub Mikula, Marek Kocourek, Nepustil Michal, Tvarůžek Jakub, Macíček Tomáš, Juříček David, Číp Jaroslav, Vavřík Michael, Kubíček Filip, Veselý Jakub 

           Zdeněk Vinklárek, uč.TV