Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Návštěva zahraničních studentů

Návštěva zahraničních studentů 19 Úno

Ve dnech 12.-16. 2. se na naší škole zúčastnili výuky AJ 4 zahraniční vysokoškolští studenti v rámci mezinárodního kulturně-vzdělávacího projektu Youth4Impact. Konkrétně to byly dvě studentky z Indonésie, jedna studentka z Taiwanu a student z Alžírska. Naši studenti měli v hodinách AJ příležitost seznámit se s jinými kulturami a zároveň si vyzkoušet své dovednosti komunikace v AJ. Stážisti byli navíc ubytováni v hostitelských rodinách studentů naší školy, kterým tímto děkujeme za ochotu při organizaci tohoto projektu, který se setkal s pozitivním ohlasem z řad studentů, a doufáme tedy, že se nám podaří podobné projekty realizovat i v budoucnu.Přiložené fotografie