Návštěva zahraničních studentů

Návštěva zahraničních studentů 19 Úno

Ve dnech 12.-16. 2. se na naší škole zúčastnili výuky AJ 4 zahraniční vysokoškolští studenti v rámci mezinárodního kulturně-vzdělávacího projektu Youth4Impact. Konkrétně to byly dvě studentky z Indonésie, jedna studentka z Taiwanu a student z Alžírska. Naši studenti měli v hodinách AJ příležitost seznámit se s jinými kulturami a zároveň si vyzkoušet své dovednosti komunikace v AJ. Stážisti byli navíc ubytováni v hostitelských rodinách studentů naší školy, kterým tímto děkujeme za ochotu při organizaci tohoto projektu, který se setkal s pozitivním ohlasem z řad studentů, a doufáme tedy, že se nám podaří podobné projekty realizovat i v budoucnu.