Lyžařský kurz Velké Karlovice - Kyčerka

Lyžařský kurz Velké Karlovice - Kyčerka 09 Bře

Ve dnech 27.2. – 3.3.2023 jsme uskutečnili lyžařský kurz druhých a třetích ročníků naší školy. Probíhal ve Velkých Karlovicích, v rekreačním středisku Kyčerka.

Do kurzu byla zařazena výuka sjezdového lyžování a snowboardingu. Výuka probíhala na všech třech svazích, které byly k dispozici a velkou výhodou byla jejich velmi jednoduchá dostupnost.

Počasí nám přálo a celý týden jsme měli možnost lyžovat za krásného slunečného počasí.

Před kurzem jsme si stanovili cíl, aby všichni žáci byli schopni ke konci výukového týdne sjet všechny tři sjezdovky a to se nám podařilo.

Celá akce proběhla bez větších kázeňských problému a nejpodstatnějším bylo, že nedošlo k žádnému sebemenšímu úrazu.

Za společnou a profesionálně odvedenou práci chci poděkovat i svým kolegům panu Ptáčkovi a panu Pleškovi.

Mgr. Zdeněk Vinklárek, vedoucí LK