Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Krásenský zvoneček

Krásenský zvoneček 23 Dub

 Dne 19. dubna 2024 se v M-klubu ve Valašském Meziříčí konal už 31. ročník tradiční recitační soutěže „Krásenský zvoneček“. Pro ty, kteří neholdují mluvenému krásnému slovu: jde o setkání recitátorů základních a středních škol z Valašského Meziříčí a blízkého okolí.

  Za naši školu soutěžilo družstvo složené ze studentů třídy M2B – Hanky Siwkové, Adély Zezulkové a Štěpána Pagáče – a studenta N2 Jakuba Hutyry. V souboji s gymnáziem a obchodní akademií se neztratili. Adéla představila jeden z vážných textů Karla Kryla, Hanka a Štěpán pobavili účastníky i porotu Dialogem u televizoru od Vladimíra Vysockého a Jakub Hutyra získal pomyslnou stříbrnou medaili za druhé místo prezentací textu francouzského básníka Jacquese Préverta.

  Všem děkujeme za reprezentaci naší školy a Jakubovi k jeho umístění gratulujeme.