Školní výlet do předvánoční Prahy

Školní výlet do předvánoční Prahy 06 Pro

Dne 28. 11. – 29. 11. 2022 se naše třída M4B vydala na školní výlet do Prahy.

První den jsme navštívili Petřínskou rozhlednu, Pražský hrad, Katedrálu svatého Víta, Karlův most a Václavské náměstí. Navečer jsme měli exkurzi v Pivovaru U Fleků, dokonce i s ochutnávkou. Poté jsme se přesunuli do Divadla Lucie Bílé. Představení mělo název Mlčeti zlato, v hlavní roli hráli Jan Čenský a Dana Morávková

Druhý den ráno jsme šli na prohlídku do Technického muzea a poté jsme dostali prostor projít si Prahu sami. Odpoledne jsme se sešli a vyrazili zpět domů.

Děkujeme paní učitelce Lence Hajné a Ivaně Chárové za uskutečnění tohoto výletu, moc jsme si ho užili.

Kristýna Pavelčáková, M4B