Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Když dort, tak jedině z Integrovky z Valmezu

Když dort, tak jedině z Integrovky z Valmezu 03 Čvn

Když dort, tak jedině z Integrovky z Valmezu ☺

Naši cukráři, kteří se teprve připravují na své budoucí povolání, mají, jak se říká, už teď správně našlápnuto. Výroba žáků naší školy je vyhlášená tak, že naše výrobky sklízí pochvalu i mimo náš region. Je to důsledek pečlivého sledování současných trendů v moderních provozech a jejich uplatňování při výuce. To znamená, že chuť a vzhled jdou ruku v ruce. Příkladem jsou spokojení a především vracející se zákazníci. Jedním z takových je i náš nejlepší biatlonista a olympionik Michal Krčmář. Natolik si oblíbil naše výrobky, že po dortu, který mu naši cukráři před časem pekli, si spolu se svoji přítelkyní Romanou na oslavu křtin svého syna Viktora objednali dort znovu u nás.

Jak říká Michal Krčmář „ Když dort, tak jedině z Integrovky z Valmezu!“To nás velmi potěšilo, motivovalo a rádi jsme rodičům vyšli vstříc a objednávce vyhověli. Na oslavu bylo pozváno mnoho hostů, proto se rodiče rozhodli, že vyberou dva dorty o celkové váze 10 kg. První vanilkový dort byl s jahodovo – limetkovým krémem zdobený ovocem a druhý, čokoládový dort byl vedený ve stylu klasického receptu inspirovaného Schwarzwaldským dortem s višněmi. Skutečně majestátní moučníky zaujaly svou dekorací a velmi delikátní a jemnou chutí.

 A závěrem slova ředitele školy Petra Pavlůska: „Jíst a slavit se bude pořád a naši žáci, kteří se učí v potravinářských oborech, budou mít v budoucnu práci zajištěnou“.

Děkujeme za projevenou důvěru a malému Viktorovi a jeho rodičům přejeme do života hodně štěstí, zdraví a úspěchů.

Camfrlová DagmarPřiložené fotografie