"ISŠ - nejkvalitnější škola v kraji očima zaměstnavatelů"

"ISŠ - nejkvalitnější škola v kraji očima zaměstnavatelů" 08 Úno

"ISŠ - nejkvalitnější škola v kraji očima zaměstnavatelů"

Kvalitní střední školy v krajích hodnotili v roce 2018 zaměstnavatelé již popáté. Hlasování se zúčastnily stovky firem, které mají více než deset zaměstnanců a u kterých není převažujícím předmětem činnosti vzdělávání a výuka.

Na prvním místě se ve Zlínském kraji v roce 2018 umístila Integrovaná střední škola z Valašského Meziříčí. Zlatou medaili a ocenění si převzal 7. února ředitel školy Mgr. Petr Pavlůsek v prostorách firmy Mitas - Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s. v Otrokovicích z rukou předsedy Klubu zaměstnavatelů o. p. s., pana Pavla Huláka a za přítomnosti zástupců partnera školy, firmy ROBE lighting s. r. o.

„Je mi velkou ctí a zadostiučiněním, že byla odměněna právě naše škola. Spolupráce s firmami a sociálními partnery je nedílnou součástí života školy a budoucnosti našich žáků. Za tímto oceněním se skrývá nejen práce mých kolegů, kteří jsou s firmami v každodenním kontaktu, ale také našich šikovných žáků, kteří ve firmách vykonávají odbornou praxi,“ sdělil Petr Pavlůsek s tím, že jeho velkým přáním je, aby ISŠ – COP v této skvělé spolupráci i nadále pokračovala a mohla se o ocenění ucházet i příští rok.