Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

ISŠ z Valašského Meziříčí sbírá další ocenění

ISŠ z Valašského Meziříčí sbírá další ocenění 24 Zář

Na začátku školního roku se provoz školy rozjel na plné obrátky a my začínáme sklízet výsledky své dlouholeté práce. Potravinářské obory, které se zde vyučují, mají svou dlouholetou tradici a nezaměnitelné místo na trhu práce. 

Naše pekárna a cukrárna v červenci obhájila již podruhé za sebou titul Nejlepší pekárna Valašského království, jenž získala v laické soutěži na Pekařské sobotě v Rožnově pod Radhoštěm. Kvalita a chuť jejich výrobků natolik zaujala i představitele Zlínského kraje, že je v sobotu 21. 9. 2019 ocenili. Z rukou ministra zemědělství Miroslava Tomana a hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka převzala poděkování za poctivou práci učitelka odborného výcviku Pavla Volková. Tato významná pocta je pro naše učitele a žáky morální podporou, která učitelům pomůže v dalším předávání zkušeností a dovedností žákům. 

 V tento den byl oceněn i žák 3. ročníku oboru Řezník-uzenář Dominik Martinka za vynikající úspěchy na soutěžích. I on převzal z rukou ministra zemědělství a hejtmana Zlínského kraje pochvalu a drobné dárky, jež mu budou připomínat tento významný den. A opět nezbývá nic jiného, než poblahopřát našim učitelům a žákům ke skvělým výsledkům, které je posouvají na přední místa v našem kraji a také v České republice. 

Mgr. Zetková Dagmar 

 Přiložené fotografie