Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

ISŠ Valašské Meziříčí - nejlepší škola pro obor Řezník-uzenář

ISŠ Valašské Meziříčí - nejlepší škola pro obor Řezník-uzenář 03 Lis

A jsme tady zase . Tentokrát byla naše Integrovaná střední škola – COP Valašské Meziříčíčí oceněna v rámci Konference masného průmyslu Meating 2023 pořádané Českým svazem zpracovatelů za PŘÍKLADNOU PRÁCI V UČŇOVSKÉM ŠKOLSTVÍ. K tomuto významnému ocenění jsme obdrželi i šek na částku 3030 euro od firmy Bizerba, která oslavila své 30leté výročí založení firmy. Naše škola byla vybrána z 22 škol, kde se věnují výuce žáků v oboru řezník – uzenář. A proč jsme byli vybráni a oceněni zrovna my? Kromě klasického vzdělávání hodnotitele velmi zaujala naše práce s novými technologiemi, možností spolupracovat na nových výrobcích, praxí našich žáků v jednotlivých masozpracovatelských závodech. Dále byla velmi oceněna naše pořadatelská činnost, jako je pořádání nejprestižnější řeznické soutěže v České republice s názvem Přehlídka odborných dovedností oboru řezník – uzenář a také velmi netradiční pojetí akce Masobraní, která se v květnu konala ve spolupráci s MP Krásno a. s. a Městem Valašské Meziříčí. Akce byla určena pro základní školy a širokou veřejnost.

A aby toho nebylo málo, naše žákyně druhého ročníku Anna Kachtíková byla oceněna v rámci stejné akce jako NEJLEPŠÍ UČNICE OBORU ZPRACOVNÍ MASA PRO ROK 2023. Anička si svoje ocenění zasloužila díky vítězství v Přehlídce odborných dovedností. A jak se umístila? Se svým splužákem obsadili 1. místo jako celkový vítěz a samostatně vyhrála 1. místo ve vařené výrobě.

Ocenění je velmi milé a potěší všechny, kteří se na vzdělávání našich žáků podílejí. Jsou to nejen učitelé odborného výcviku a teoretického vyučování, ale také naši instruktoři na smluvních pracovištích a samotné firmy, které nám pomáhají ve vzdělávání našich žáků.

Mgr. Dagmar CamfrlováPřiložené fotografie