Integra žila Barmanským kurzem

Integra žila Barmanským kurzem 11 Říj

ISŠ – COP Valašské Meziříčí zprostředkovala pro studenty 2. a 3. ročníku oboru KČ Barmanský kurz.

Kurz vede mistr barman pan Karel Mayer, licenční lektor CBA.

Pro velký zájem studentů, je kurz rozdělen na 2. skupiny.

Kurz je sestaven tak, aby nabídl zájemcům základní barmanské dovednosti dle pravidel CBA.

Každý absolvent kurzu se pod přímým dohledem zkušeného školitele – účastníka a komisaře světových soutěží – pana Karla Mayera naučí základní pracovní návyky a dovednosti při práci za barem včetně přípravy různých skupin míšených nápojů – drinků.

Kurz je čtyřdenní a na závěr kurzu obdrží úspěšní absolventi certifikát CBA.

Po celou dobu panovala na kurzu klidná, pohodová atmosféra, pan Mayer doplnit kurz i vsuvkou – videoprojekcí z barmanských soutěží – mimo jiné – jako motivační prvek bylo využito i krátké video z pořadu Snídaně s Novou, kde byl hostem náš absolvent – Jiří Aubrecht – člen CBA.

Je velmi potěšující, že v letošním školním roce projevilo zájem o kurz tolik uchazečů. Zvláště, pokud si uvědomíme, že kurz není součástí běžné výuky – tedy, že si ho v plné výši hradí studenti sami.