Exkurze - Baťova vila, Technologické inovační centrum

Exkurze - Baťova vila, Technologické inovační centrum 12 Pro

Dne 8. 12. 2022 se třída KČ2 a N1 zúčastnila odborné exkurze do Zlína. V rámci ekonomických předmětů byla našim cílem Baťova vila a Technologické inovační centrum.

V Baťově vile jsme si poslechli přednášku o historii budovy a poté jsme se dozvěděli zajímavé informace o životě a stylu práce podnikatele Tomáše Bati. Následovala prohlídka.

V Technologickém inovačním centru nás uvítal pan Ing. Konečný se svými spolupracovníky. Žáci byli rozděleni na dvě skupiny, které se vzájemně prostřídaly. Jedna skupina realizovala workoshop v rámci podnikání a druhá skupina se zúčastnila představení projektu Live in Zlín a Zlin.jobs. Díky tomu si žáci pomocí dotazníku ověřili profese, pro které mají předpoklady a poté si je prohlédli prostřednictvím 3D technologie.

Ing. Lenka Hajná