Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Den Zlínského kraje

Den Zlínského kraje 24 Zář

Na tradičním Dni Zlínského kraje, který se konal ve Zlíně 19. 9. 2020 v prostoru Baťova institutu se Integrovaná střední škola centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky prezentovala cukrářskými výrobky. V prodejním stánku byly za přísných hygienických podmínek pro návštěvníky připraveny svatební koláčky, tvarohové koláče, marcipánem zdobené muffiny, trdelníky a valašské frgály tak oblíbené v širokém okolí. Výrobky prodávali studenti oboru kuchař - číšník Veronika Vilášková, Pavel Grejták, Tereza Michalisková a Patricie Čimerová pod vedením učitelů odborného výcviku. Bc. Marie Paprstkářové a Bc. Jakuba Vedrala. 

Stánek byl během celého dne provoněn malými donuty z vaflového těsta ozdobené jahodovou polevou s čokoládou a také slaným karamelem, který se k této příležitosti studenti připravili.

Za pěkného počasí si návštěvníci mohli zakoupit regionální potraviny a výrobky středních škol zlínského kraje.

Bc. Marie Paprstkářová Přiložené fotografie