DEN UČITELŮ

DEN UČITELŮ 24 Dub

28. březen je dnem, kdy si připomínáme nelehkou, ale krásnou práci učitelů. Vrcholem bylo slavnostní předání ocenění, které se při příležitosti Dne učitelů každoročně uděluje zvoleným pracovníkům školy. Tentokrát byli hlasováním všech zaměstnanců zvoleni pan Václav Brňovják a pan Miloš Škarka, za jejich dlouholetý obětavý přístup k žákům a k samotným kolegům.

Oběma kolegům ještě jednou srdečně blahopřejeme, vážíme si jejich práce a přejeme mnoho úspěchů jak v osobním, tak profesním životě. Všem učitelům přejeme mnoho štěstí, úspěchů a radosti při práci s dětmi.