CYKLOTURISTICKÝ KURZ 2020

CYKLOTURISTICKÝ KURZ 2020 24 Zář

Ve dnech 16. – 18. září 2020 jsme uskutečnili na naší škole první ze série sportovních kurzů pro III. ročníky. Tímto byl cykloturistický kurz, kterého se zúčastnilo 9 žáků.

Cílovým místem bylo nádherné pohoří Bílých Karpat, v okolí Valašských Klobouk, kde jsme také byli ubytovaní na zdejším internátě SOU.

Každý den jsme vyráželi na celodenní cyklistické túry a obdivovali krásná místa ze sedel horských kol.

Přestože program byl hodně náročný, zvládli jej všichni studenti na výbornou a užili si krásné přírody a společných chvil.

Poděkování patří i p. učiteli Ptáčkovi za jeho aktivní přístup k organizaci kurzu.

Mgr. Zdeněk Vinklárek, uč.TV