Cukráři z ISŠ slaví úspěch

Cukráři z ISŠ slaví úspěch 25 Říj

V sobotu 16. října se konal na výstavišti Flora Olomouc 3. ročník soutěže Moravský cukrářský šampionát. V letošním roce jsme se účastnili kategorie Svatební dort roku.

Pod vedením učitelek odborného výcviku – Pavly Volkové a Martiny Vaňkové vznikl bílý dvoupatrový dort, který přímo zářil svou krásou i jedinečností a nesl název „ Společná cesta“. Této kategorie se účastnilo 11 soutěžících a to nejen žáci škol, ale i profesionálové.

Soutěž hodnotili nejen certifikovaní komisaři z řad Asociace kuchařů a cukrářů ČR, ale i cukrářské celebrity např. Josef Maršálek z pořadu Peče celá země či Pavlína Berzsiová nebo Petra Burianová.

Dort na soutěži obsadil krásnou stříbrnou příčku. Gratulujeme