Výběrové řízení nanečisto

Výběrové řízení nanečisto 23 Bře

Pro studenty končících ročníků maturitních oborů byl určen projekt Výběrové řízení nanečisto.

Akce má za cíl pomoci studentům najít své další povolání, a to na základě praktických zkušeností a spolupráce s renomovanými firmami.

Výběrového řízení se zúčastnili zástupci firem: CABOT a. s., SERVIS CLIMAX a. s., ČEZ a. s., DEZA a. s., Hirschmann Automotive VS s.r.o,, ON Semiconductor Czech Republic, s. r. o., PWO Czech Republic a.s. , ROBE lighting s.r.o. a SSI Schäfer, s.r.o.

Poděkování patří všem zúčastněným za skvělou spolupráci během našeho společného projektu.