Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Závěrečné zkoušky 3. ročníků (06.2011)

V. krajská konference k primární prevenci rizikového chování - 20.10.2011

Olima 2015

Exkurze - BIOCEL Paskov, a.s.

Budva 2009

Cukráři - seminár 02.2014

Více fotek najdete v fotogalerii.
Zpět na všeobecné informace:

Všeobecné informace

Maturanti, máme pro vás pomaturitní studium pro školní rok 2018/2019 :-).

Jako akreditovaná škola Vám za čerstvé maturitní vysvědčení můžeme nabídnout statut studenta :-).

V roce 2018/2019 nabízíme ANGLIČTINU na dvou úrovních.

Pomaturitní studium je určeno především absolventům středních škol, kteří úspěšně odmaturují ve školním roce 2017/2018 (i na podzim!), studovat však mohou i ti, kteří složili maturitu již dříve. Tato forma studia, kdy se Vám 20 hodin týdně věnují jen aprobovaní učitelé a rodilí mluvčí, je jednoznačně nejefektivnější forma zvládání cizího jazyka v českých podmínkách.

Co Vám tedy nabízíme? Uděláme vše pro to, abyste získali jistotu v jazyce, a abyste se během jednoho roku dopracovali k mezinárodnímu certifikátu znalosti AJ (certifikát CAE, FCE, PET, státní jazyková zkouška, mezinárodní certifikát LanguageCert B1 - C1). To už je solidní výbava do života, ne?

Nezdráhejte se a pro informace si zavolejte na č. 776 059 607 - Mgr. Nováčková, nebo pište na jazykova.skola@isscopvm.cz.

Možnosti studia ve třídách:

Ve školním roce 2018/2019 plánujeme realizovat dvě až tři třídy pomaturitního studia angličtiny. Naším cílem je zdokonalit Vás ve všech aspektech angličtiny (konverzace, psaní, gramatika. porozumění originálnímu textu) a na závěr Vás nasměrovat ke zkoušce takové úrovně, na kterou sami dosáhnete. Chceme se s Vámi po roce loučit nejen se vzájemným pocitem dobře odvedené práce, chceme Vás také vybavit na cestu do života mezinárodně uznávaným certifikátem, vypovídajícím o úrovni vašich znalostí.

Dělení do tříd podle úrovně vstupních znalostí - v případě optimální naplněnosti

  • angličtina pro pokročilé - předpokládaný výstup je státní základní jazyková zkouška (B2 SERR) nebo cambridgeská zkouška FCE (B2 SERR) nebo CAE (C1 SERR), mezinárodní zkouška LanguageCert B2 a C1
  • angličtina pro mírně pokročilé - předpokládaný výstup - cambridgeská zkouška PET (B1 SERR) nebo FCE (B2 SERR), mezinárodní zkouška LanguageCert B1 a B2
  • angličtina pro začátečníky - předpokládaný výstup - cambridgeská zkouška PET (B1 SERR), mezinárodní zkouška LanguageCert A2 a B1

PŘIHLÁŠENÍ KE VŠEM ZKOUŠKÁM JE ZCELA DOBROVOLNÉ!!

N A B Í Z Í M E :

 • intenzivní výuku angličtiny a němčiny v rozsahu 4 hodiny denně ( 8:00 - 11:15 hod)
 • možnost velmi výhodného ubytování na internátě! Pro studenty (se statutem studenta) je cena ubytování za měsíc 1 200,- Kč (+ možnost stravy)
 • možnost složit českou státní jazykovou zkoušku, Cambridgeské zkoušky FCE a PET i mezinárodní zkoušky Language Cert všech úrovní SERR přímo v naší škole!!
 • plně kvalifikovanou výuku v příjemném prostředí velmi dobře vybavených učeben
 • rodilí mluvčí
 • možnost stravování a ubytování.

 

 

Soubor ke stažení: Přihláška k pomaturitnímu studiu 2018_2019

Informace o souboru: Velikost 51 kB | Aktualizováno 26/02/18 | Typ souboru application/msword

Přihlášení ke studiu

Přihlášky ke studiu pro školní rok 2018/2019 přijímáme od března po celý rok 2018!! Vyplňte přiložený formulář přihlášky a zašlete společně s ověřenou kopií maturitního vysvědčení (lze zaslat později) na adresu ISŠ - COP a Jazyková škola s právem SJZ Valašské Meziříčí, Palackého 49, 757 01. Předběžně lze přihlášku zaslat e-mailem, vlastnoruční podpisy doplníte při nástupu ke studiu.

 

Uchazeči budou přijímáni podle pořadí došlých přihlášek do výše kapacity tří tříd. Pokud zašlete přihlášku včas, dostanete vyrozumění o přijetí, které nabývá platnost po uhrazení zápisného 300,- Kč. Zápisné můžete zaplatit přiloženou složenkou, kterou dostanete současně s vyrozuměním o přijetí, nebo bankovním převodem, případně v hotovosti v kanceláři jazykové školy. Při vyplňování přihlášky je Vaše zařazení do úrovně pouze informativní, napište, na jakou úroveň sami sebe odhadujete. Skutečné rozřazení do tříd probíhá až po nástupu ke studiu na základě vstupního testování. Nemusíte mít obavy, že Vás zařadíme podle přihlášky a nedostanete možnost přestupu.

 

Při zahájení studia 1. září podepíše uchazeč smlouvu, která ho zavazuje uhradit školné za celý školní rok (a to i v případě, že během roku studia zanechá). Součástí smlouvy je pak vlastní splátkový kalendář, takže částku 28 700,- lze dle potřeby rozložit na 3 a více splátek. Standardně jsou splátky rozděleny takto:

 • ke dni podpisu smlouvy 7 700,- Kč,
 • k 20. listopadu 2018 pak splátka 7 000,- Kč,
 • k 20. lednu 2019 splátka 7 000,- Kč.
 • k 20. březnu 2019 doplatek 7 000,- Kč.

Požadujeme:

 • k přiznání statutu studenta úspěšné zvládnutí maturitní zkoušky ve školním roce 2017/2018
 • odevzdání přihlášky
 • při vyrozumění o přijetí ke studiu uhrazení zápisného 300,-Kč

Studenti, neztrácejte rok, využijte příležitosti intenzivního jazykového vzdělávání za příjemných podmínek studia bez přijímacích zkoušek, beze známek, v úzkém kolektivu Vašich vrstevníků!!!!

Galerie obsahuje celkem 4 fotek | Zobrazit všechny fotky
Náhodný výběr fotek z kategorie Pomaturitní studium 2017/2018. Pro zobrazení celé galerie klikněte zde.
Naši američtí přátelé mezi studenty Naši američtí přátelé mezi studenty Naši američtí přátelé mezi studenty Naši američtí přátelé mezi studenty

Naši absolventi

Napojte se na naše současné i minulé studenty - facebook Jazykovka Valmez :-)

Naši absolventi odpovídali na závěr roku na 3 otázky:

1) Na co budete nejraději vzpomínat?

2) Co byste na studiu změnili, co vám chybělo

3) Jaký máte pocit ze své vlastní němčiny po tomto roce?

 

Adam Klas:

1) Na příjemnou atmosféru v hodinách, vstřícné učitele ochotné splnit témř jakýkoliv požadavek týkající se učiva, na super kolektiv ve třídě.2

2) Na studiu nevidím žádný velký nedostatek, materiály jsme měli a bylo jen na nás, jak se k tomu postavíme.

3) Cítím, že jsem si zvýšil slovní zásobu a získal víc jistoty, zejména při ústním projevu, jelikož jsme měli neustále příležitost reagovaz a diskutovat.

Katka Mocková:

1) Na vše. Všichni učitelé byli skvělí, úžasný přístup ke studentům. K samotnému studiu: naučili jsme se toho spoustu a ještě byla zábava. Jsem i ráda, že nás bylo málo, učitelé na nás měli větší čas a my se lépe poznali. Velmi oceňuji individuální přístup.

2) Nic jsem nepostrádala, nic mi nechybělo. V tuto chvíli nejsem schopna vymyslet nic, co bych změnila.

3) Ten pocit je naprosto úžasný. Sama mohu vidět svůj osobní skok v angličtině dopředu, je to obrovský skok. Když jsem přišla, nebyla jsem schopná anglicky mluvit, teď mám pocit, že se dokážu celkem dobře dorozumět. Opradu mi to zvedlo sebedůvěru.

Jirka Štěpán

1) Na srandu, kterou jsem tu zažil, na lidi, se kterýma byla standa a na milé paní učitelky, které mě tu hodně naučily. To platí i pro Davida!

2) Na studiu bych neměnil nic, byl jsem spokojený s programem i formou učení

3) Moje angličtina se velice zlepšila, mám v ní větší jistotu a díky ní jsme si našel práci.

Denisa Kosturová

1) Nejlépe budu vzpomínat na lidi, které jsem tu poznala, na paní učitelky a pana učitele. Myslím, že tento rok byl super a hodně mi dal.

2) Jediné, co bych změnila, tak jízdní řády autobusů. Na studiu nic.

3) Mám skvělý pocit, více si teď věřím v anglickém jazyce. Myslím, že jsem dosáhla skvělé úrovně a snad se to bude posouvat dále. Přístup učitelů excelentní, takže to jinak ani nešlo.

A tak bychom mohli pokračovat.... Jsme hrdí na naše studenty.

 

 

 

 

 

Video žáků pomaturitního studia


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Vše o škole
Studijní obory
Další vzdělávání
Fotky a videa
Domov mládeže
Jazyková škola