Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Knihovna

Lyžařský kurz 2010

Řeznická soutěž 9.-10.4.2013

Turtistický kurz 2015

Řeznická soutěž 03.2015

Olima 10.2013

Soutěž pekařů a cukrářů, Nitra (říjen 2011)

Anglické dny - 02.2014

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Výběrová řízení na nečisto

  • Publikováno: Středa 28.02.2018
  • Zařazení aktuality: Všeobecné
  • Shrnutí: žáci končících tříd si vyzkoušeli pracovní pohovory
Výběrová řízení na nečisto

 

Možnost setkat se s personalisty z různých firem a vyzkoušet si opravdový pracovní pohovor připravila již po páté Integrovaná střední škola ve Valašském Meziříčí pro žáky všech oborů končících ročníků.  Výběrové řízení probíhalo ve dnech 13. až 15. února letošního roku. Cílem této akce je připravit žáky na reálný pracovní pohovor a zvýšit tak jejich šance na trhu práce.

Výběrového řízení se zúčastnili zástupci firem PWO Czech Republic a.s., SSI Schäfer s.r.o., CABOT, spol. s r.o., ON Semiconductor Czech Republic, s. r. o., ROBE lighting, s.r.o., C.B.G. IMPEX s.r.o., HOTEL APOLLO, OPOP spol. s r. o., H&B Delta, s.r.o., SCHOTT Valašské Meziříčí s. r. o, pekárna Anežka, pekárna Lešňanka, MP Krásno, a.s., Weomax Group s.r.o., Gastroprodukt, Penzion Staré časy. Pozvánku k účasti přijala i pracovnice úřadu práce Bc. Renata Dorňáková.

 

 

 Jednotlivé komise tvořili personalisté výše uvedených firem a učitelé školy. Žáci prokazovali u pohovorů své odborné znalosti a dovednosti. Část pohovoru probíhala v anglickém jazyce. V závěru pak každý žák dostal od personalistů zpětnou vazbu, nakolik by u reálného pracovního pohovoru uspěl. Komise zhodnotily vypracování předložené dokumentace, tj. životopisu a motivační dopisu, vystupování a prezentaci sebe samotného. Při slavnostním ukončení každého dne jednotliví personalisté vybrali nejúspěšnějšího uchazeče a odměnili ho malou pozorností.

 

Akce byla velmi pozitivně hodnocena jak zástupci firem, tak i samotnými žáky. Velké poděkování za spolupráci patří všem zástupcům firem, kteří s vysokou profesionalitou, precizností a vstřícným přístupem vytvořili podmínky pro simulování situace výběrového řízení.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=Rorx1OL1VYI


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže