Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Exkurze - BIOCEL Paskov, a.s.

Odborná stáž studentů - Rzeszów (Polsko) - 11.2012

Amundsen Valmezu Cup 2010

Soutěž strojařů "Najdi svůj talent" - 04.2012

Praktická maturita G4M

Cyklovýlet na Hážovské díly - 06.2011

Valašský jarmark - 12.2012

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Setkání významných partnerů a zástupců firem na půdě ISŠ

  • Publikováno: Pátek 07.04.2017
  • Zařazení aktuality: Všeobecné
  • Shrnutí: Ve škole se opět sešlo Kolegium ředitele
Setkání významných partnerů a zástupců firem na půdě ISŠ

Dne 29. 3. 2017 proběhlo již tradiční setkání významných partnerů školy s vedením školy. Tentokrát bylo setkání společné i pro členy Školské rady.
Naše škola má v rámci praktické výuky a odborných praxí dlouhodobě navázány úzké a kvalitní vazby na celou řadu firem v okolí. Prokázalo se, že nejúčinnější pro stanovení konkrétních cílů, ale i dlouhodobých plánů, je osobní setkání. Proto před více než 5 lety vzniklo společenství těchto partnerů, kterému jsme si zvykli říkat Kolegium ředitele. V tomto školním roce to bylo již druhé setkání, které mělo před sebou hned několik důležitých bodů k projednání.
Těmi nejzávažnějšími bylo získávání pracovníků, možnost výuky ve škole obornými pracovníky firem, stanovení strategie pomoci škole v rámci odborného výcviku a odborných praxí. Velmi živým tématem bylo plánování společného postupu při oslovení žáků a rodičů v dalším školním roce s hlavním mottem: „Studujte obory naší školy, my nabízíme 100% uplatnění". Atmosféra jednání byla velmi vstřícná, pracovní, s přesně formulovanými požadavky jak směrem k firmám, tak ke škole. Účastníci Kolegia se rozešli s tím, že se opět sejdou nejpozději v říjnu tohoto roku.
Na závěre setkání pan ředitel všem poděkoval za aktivní účast a práci v Kolegiu ředitele a vyzdvihl akci „Vědecký festival", který se konal v prosinci 2016 a na jehož organizaci se řada firem podílela. Ředitel školy pozval všechny zúčastněné ke spoluúčasti při přípravě druhého ročníku vědeckého festivalu, který se bude konat 6. 12. 2017.


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže